כיסוי לגלקסי S22 פלוס אוטרבוקס דיפנדר

ה-Samsung Galaxy S22, ראה את הסקירה המלאה שלנו, הוא אחד הטלפונים הטובים ביותר לעסקים, במידה רבה בזכות ה-S Pen, המסך הגדול, האחסון ועוד. לפיכך, הוא מושלם לעבודה מחוץ למשרד, אבל כריכי הזכוכית הגדולים האלה יכולים גם להישבר אם נופלים.

ל- OtterBox יש מספר אפשרויות להגנה על ה-s22 שלך בצורה של תיקים מסדרת Defender, Symmetry ו-Commuter. במהלך השבועות האחרונים השתמשתי בדגמי Defender ו- Symmetry, יחד עם מגן המסך של Alpha Glass כדי לשמור על ה-s22 החדש שלי במצב טהור.

כיסויי OtterBox אלה הם כולם חלק מתוכנית Designed for Samsung, כך שתוכל לסמוך על כך שהם יתאימו למכשיר שלך בצורה מושלמת ואין להם מגבלות על פונקציונליות.

כסוי לגלקסי OTTERBOX DEFENDER s22
ה-OtterBox Defender של $59.95 הוא ההצעה המגוננת ביותר של OtterBox, המורכבת משלוש שכבות כדי לסייע בסיכויים שלך במקרה של נפילה בשוגג. למארז יש OtterBox Certified Drop+ Protection, מה שאומר שהוא עבר יותר מ-24 בדיקות במשך יותר מ-238 שעות. כשמסתכלים על רשימת המבחנים, זה מרשים מה המקרים האלה עוברים כדי לזכות בהסמכה זו.

יש שני חלקים למסגרת הפנימית מפלסטיק קשיח; חלק אחורי הכולל את ארבעת הצדדים עם שכבת זעזוע קצף רכה בגב ומסגרת קדמית מינימלית הנכנסת היטב למקומה תוך תמיכה באינטראקציה עם לוח הקצה. לאחר ששני החלקים האלה מתחברים סביב ה-Note 9 שלך, אז כיסוי הסיליקון העבה החיצוני מתאים על חלקי מסגרת הפלסטיק. לשכבה החיצונית הזו יש כיסויי יציאות לשקע האוזניות בגודל 3.5 מ"מ ויציאת USB-C עם כפתורים מוגבהים לעוצמת הקול, הספק וביקסבי.

דבר אחד שראינו בכמה מקרים של Note 9 לאחרונה הוא כיסוי ל-S Pen, שמגן על האזור הזה ושומר על ה-S Pen במקומו בצורה מאובטחת, אבל גם הופך אותו לקצת לא נוח לשימוש ב-S Pen כל הזמן. למרבה המזל, OtterBox מבין את החשיבות של ה-S Pen עבור משתמשי Note, כך שהאזור הזה פתוח ונגיש בקלות בכל עת.

יש פתח גדול מאוד בגב למצלמות הכפולות, פלאש, חיישנים וחיישן טביעת אצבע. המארז מקל על הפגיעה גם במטרה של חיישן טביעת האצבע ולכן אני מעדיף להחזיק את ה-s22 במארז לפתיחה קלה.

ה-s22 מרגיש בטוח מאוד במקרה הזה ואתה יכול לסמוך עליו שהוא יגן על הטלפון שלך. אין הגנת מסך, אבל אם אתה רוצה את זה, בדוק את המחשבות שלי למטה על מגן OtterBox Alpha Glass.

המארז עובד עם טעינה אלחוטית, אבל אתה עשוי לגלות שהמיקום הוא קצת יותר ספציפי עם מקרה Defender. לדוגמה, קיבלתי מערך טעינה אלחוטי של סמסונג דואו חדש כשקניתי את ה-s22, אבל במצב זוויתי זקוף המטען האלחוטי לא עובד. עם זאת, כשהנחתי אותו על המשטח האופקי, המיועד ל-Galaxy Watch, זה עובד בסדר גמור. טעינה אלחוטית עובדת גם על מטענים אופקיים אחרים שבדקתי.

חבילת המארז של OtterBox Defender כוללת גם נרתיק כך שתוכל לשאת את ה-s22 שלך על החגורה. קל להצמיד את מסגרת הפלסטיק הקשיח ל-s22 שלך פנימה והחוצה ממנה עם תפס חגורה שנפתח כחצי סנטימטר לחיבור לחגורה שלך. תפס החגורה מסתובב סביב 360 מעלות במרווחים של 30 מעלות כדי להתאים באופן מושלם למצב שלך.

המארז במחיר סביר עבור משהו כזה מגן ומעוצב היטב. הוא מגיע בשחור, ערפילית סגולה וכחול אגם כהה. בדקתי את השחור, אבל שוקל כחול שיתאים ל-s22 הכחול שלי.

OTTERBOX SYMMETRY SERIES
כיסוי לגלקסי s22 מסדרת OtterBox שלחה גם שלוש גרסאות צבע של סדרת Symmetry, כולל Ivy Meadow Green, Love Triangle ו-Clear. OtterBox מציעה גם את הסימטריה בשחור, סגול סגול טוניק, אנרגיית שיפוע ואבק כוכבים. ה-Gradiant Energy אחד נראה חלקלק ואולי אצטרך לנסות את זה יום אחד.

מארזי Symmetry מתומחרים ב-$49.95, כאשר משולש האהבה ו-Gradient Energy במחיר של 5$ יותר (54.95$) עבור צבעי העיצוב הייחודיים.

מארזי סדרת Symmetry הם מארזים מחלק אחד העומדים גם ב-OtterBox Certified Drop+ Protection. אתה פשוט מצמיד את ה-s22 שלך לתוך המארז ואז מתחיל בפינה כדי להסיר אותו בזהירות כאשר אתה רוצה לצאת מהמארז. טעינה אלחוטית ו-Samsung Pay עובדים מצוין עם המקרים האלה.

החלק האחורי הוא חומר פלסטי קשיח, אפילו השקוף, עם גומי סינטטי מסביב לקצוות כדי לשמש כפגוש נחמד לנפילות ותוספת אחיזה. לשלוש מתוך ארבע הפינות יש פלסטיק קשיח כדי להגן על המכשיר, אבל הפינה האחת עם ה-S Pen פתוחה כך שתוכל לגשת בקלות ל-S Pen ולהשתמש בו. המארז דק עם מעט מאוד נפח נוסף לרמה מצוינת של הגנה מפני נפילה.

מארזי הסימטריה הצבעוניים, כמו ה-Ivy Meadow Green אחד, כוללים גומי סינטטי בחלק האחורי הפנימי כדי לסייע בהגנה על גב ה-Note 9 שלך וגם מציעים רמה של עמידות בפני זעזועים.

ישנם כפתורים מוגבהים לעוצמת הקול, הפעלה וביקסבי עם פתחים למיקרופונים, שקע אוזניות 3.5 מ"מ ויציאת USB-C. מסביב מאחור יש פתח גדול למצלמות, פלאש, חיישן וחיישן טביעת אצבע.

OTTERBOX אלפא מגן מסך זכוכית
אין הגנת מסך על אף אחד מהמארזים של OtterBox כך שאם אתה רוצה להוסיף הגנה לתצוגה עליך להוסיף אותה בעצמך. הנחתי מגן מסך Alpha Glass על ה-s22 שלי, זמין עבור $44.95.

מגן מסך Alpha Glass הוא מגן זכוכית מחוסמת המיועד לבהירות, רגישות למגע ועמידות נגד התנפצות/שריטות. יש מעט צבע שחור בחלק העליון והתחתון של המגן כדי להתאים לשוליים של ה-s22 עם זכוכית מעוקלת בשני הצדדים כדי להתאים ל-s22

ישנם כיוונים ספציפיים למגן המסך, יחד עם שני מכווני פלסטיק המחליקים על החלק העליון והתחתון של ה-Note 9. היישום היה קל ביותר לאחר החלת שני המכוונים הללו וקילוף פלסטיק שקוף מאחור, ולאחר מכן פשוט הנחת המגן על התצוגה. לא היו בועות מתחת למגן וזה נראה נהדר.

לאחר החלת מגן המסך, גיליתי שהתצוגה כמעט בלתי שמישה ועמדתי לקלף את המגן ולזרוק אותו. לאחר מכן בדקתי את ההוראות קצת יותר וגיליתי שיש הגדרה ב-s22 שיש להפעיל כדי להשתמש במגן המסך. עבור אל הגדרות> תכונות מתקדמות ולאחר מכן הפעל את רגישות המגע. זה תוכנן במיוחד כדי להגביר את רגישות המגע עבור מגני מסך ולאחר ביצוע המעבר הזה הביצועים של התצוגה, כולל עם ה-S Pen, היו ללא רבב.

אני אפילו לא יכול לדעת שיש מגן מסך זכוכית בטלפון כשהתחושה התואמת באופן מושלם לתצוגה של Note 9 והבהירות מושלמת. אני למעשה רואה פחות טביעות אצבע על המגן מאשר תצוגת הזכוכית בלעדיו, אז מעדיף לשים אותו במקום.

מגן ה-Alpha Glass מכסה את כל התצוגה הניתנת לצפייה ומתפרש מעט על הקצוות. עם זאת, עדיין ישנם פערים מסביב לתצוגה, כך שתוכל להשתמש במארזים עם מגן המסך מותקן. ניסיתי את כל התיקים האלה של OtterBox, כמו גם תיקים רבים אחרים עם מגן המסך. לרכישת כיסוי מקורי כנסו לאתר אוטרבוקס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.