טושיבה משיקה

טושיבה משיקה סדרה חדשה של מחשבים ניידים שפותחה בהתאמה לצרכים של משתמשים עסקיים – מהלך המבסס את מעמדה כשחקנית מרכזית בשוק המחשבים הניידים העסקיים בארץ ובעולם. הסדרה תשווק בלעדית ע"י "מפעיל", היבואנית הרשמית של טושיבה בישראל.

הענקית היפנית טושיבה משיקה את סדרת Z: סדרת מחשבים ניידים עסקיים. הסדרה תשווק בישראל ע"י "מפעיל", היבואנית הרשמית של טושיבה בישראל. הסדרה פותחה בהתאמה לצרכים הייעודיים של המגזר העסקי, בזכות תכונות ניהול שנבחנו בזמן אמת, עמידות גבוהה ועיצוב יוקרתי הנמצאות בבסיס 3 המחשבים.

Z: עיצוב, עמידות, אבטחה, פתרונות עגינה וקישוריות מלאה

הסדרה החדשה מתהדרת במספר מאפיינים ייחודיים המייעדים אותה למגזר העסקי, והעיקריים שבהם:

עיצוב (מראה יוקרתי המותאם למנהלים בכירים):

לסדרה Z קו עיצובי דק וייחודי העונה על חוש האסתטיקה של מנהלים בכירים בזכות מראה אלגנטי ויוקרתי לצד ניידות בכל מקום ובכל זמן. הפרופיל הדק להפליא (17.9 מ"מ) ומשקלו הקל (החל מ- 1.2 ק"ג) של דגם Portege Z30 שבסדרה הקנה לו את פרס העיצוב היוקרתי RedDot award 2014 לשנת 2014.

עמידות (עמידה בלחצי השגרה של איש העסקים):

מחשבי ה-Z חסונים מספיק כדי לעמוד בלחצים של חיים מקצועיים עמוסים הודות לחבילת Toshiba EasyGuard המותקנת מראש. השלדה הקלה העשויה ממגנזיום בנויה במבנה של חלת דבש המחזק את התכנון ומשפר את העמידות. כל דגם עבר גם סדרה של מבחנים מפרכים כדי לעמוד בתקני האיכות של טושיבה – כולל מבחני עמידות מואצים HALT (Highly Accelerated Lifestyle Test) שנערכו על-ידי מכון מחקר גרמני עצמאי .TÜV Rheinland® כל אחד מהדגמים עבר מבחן הפלה מגובה של עד 76 ס"מ וכל מקלדת נבדקה לעמידות בפני נוזלים עד 30 מ"ל² כדי להגן נגד פגיעות ושפיכת נוזלים בשוגג. בנוסף, מצוידים המחשבים בסוללה חזקה המספקת זמן עבודה ממושך מהרגיל. תכונות אלה הופכות את מחשבי ה Z לעמידים ולאמינים ביותר לעסקים.

אבטחה (הגנה מוחלטת על הנתונים העסקיים):

כל הדגמים מציעים שילוב של מאפייני אבטחת מידע שהוכיחו את עצמם כדי להגן על משתמשים עסקיים מגניבת נתונים או חדירה – כולל Trusted Platform Module (TPM) שמגנה על מידע חיוני השמור באחסון מקומי Intel® Active Management Technology (AMT) ,מאפשרת למחלקת IT לנטר, לתקן, לעדכן ולשדרג מרחוק את המחשב הנייד. קורא טביעת אצבעות כלול גם הוא כסטנדרט בכל הדגמים כדי לאפשר גישה בטוחה ואישית לכל משתמש, וממשק קורא כרטיסים חכמים.

פתרונות עגינה וקישוריות (יכולת ניהול מרחוק ותקשורת בין כל המחשבים וההתקנים):

המחשבים בסדרה מציעים מגוון רחב של כניסות בגודל מלא, ללא צורך במתאמים. קל להעביר ולשתף מידע, עם כניסתHDMI® , VGA, שלוש כניסות USB 3.0 , חריץ לכרטיס SD להורדת תמונות ונתונים אחרים. ההתקנים יכולים לתקשר גם באמצעות Gigabit LAn , wireless LAN ו-Bluetooth™ 4.0.. למשתמשים הזקוקים לקישוריות רבה יותר בתנועה קיימת גם אופציה לפס רחב נייד. עם(mobile broadband)3. Intel® WiDi™ ו- Wi-Fi Certified Miracast™ -יכולים משתמשים מקצועיים לשתף תוכן בפגישות על גבי מסך גדול יותר. כל המחשבים הניידים מצוידים גם באפשרות עגינה משותפת, כך שהמשתמשים יכולים להתחבר לציוד היקפי יום-יומי כגון מדפסות, כוננים מהירים או צגים שולחנים גדולים, בהתאם לצורך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.